Про нас
Про нас
Про нас
 
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "МІР" Меджугор'є – ІСТОРІЯ

Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї вперше сталося в 1981-му році. Після чого, виникла необхідність представлення об’явлень в належний спосіб. Звичайно ніколи не йшла мова про те, щоб створити якусь комерційну "рекламну кампанію". Проте, метою кожного інформаційного розповсюдження залишається донести світу події, які відбуваються у Меджугор'є та передати послання Богородиці таким чином, щоб усі змогли зрозуміти істину, яка міститься в них. Це також є завданням і нашої діяльності.
У цей час, коли у 1981 році, розпочались об’явлення, Меджугор'є перебувало під впливом комуністичної диктатури . Це свідчило про постійний тиск поліції та відсутність можливості будувати спілкування за допомогою сучасних засобів комунікації. Майже за кожне невдало сказане слово, можна було потрапити до в'язниці. Тому було не легко знайти відповідних людей, які змогли б працювати та жити за посланнями Богородиці, поширюючи їх у засобах масової інформації.
Після настання демократії, в 1990 році, ситуація трохи змінилась і це дало можливість розповсюджувати послання більш систематично - для ширшого кола людей. На жаль, згодом почалась жахлива і несправедлива війна. Всі ідеї були відкладені на кращі часи. Незважаючи на важкий період, пов’язаний з війною і те, що кількість паломників зменшилась, зацікавлення посланнями зростало і щораз більша кількість людей прагнула підтримувати зв’язок із парафією в Меджугор'є.
Через вище вказані причини, в листопаді 1993 року, розпочав свою діяльність "Інформаційний центр – МІР". З метою збереження інформації з усього світу, було створено архіви і бібліотеки. Вже в листопаді 1994 року, доставлено електронне обладнання, яке виявилося необхідним для провадження подальшої діяльності. З плином часу почали втілюватися в реальність нові ініціативи на інформаційному полі. З’явилось наприклад: радіо, місцеве телебачення та веб-портал. Також, згодом почали з'являтися Інформаційні Центри для різних мовних груп. Причиною всіх цих заходів є велике бажання поширювати послання Діви Марії для цілого світу.


УКРАЇНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "МІР" МЕДЖУГОР'Є

У липні 2014 року, завдяки ініціативі спільноти Світло Марії, в Меджугор'є створюється інформаційний центр для всіх українців. Діяльність центру розпочинається із запуску інтернет-сайту  www.medjugorje.com.ua  який на  даному етапі активно працює у напрямку надання інформації саме українським користувачам. Відкривши історію Меджугор'я, за допомогою перекладів текстів на українську мову, з інших офіційних сайтів МІР. А також оновленням всіх новин щодо подій які відбуваються в Меджугор'ї  вже сьогодні. Український центр виник як девятий, раніше почали свою діяльність інформаційні центри з перекладами хорватською, англійською, італійською, німецькою, іспанською, французькою , арабською та польською мовами. Метою діяльності центрів є передача інформації з парафії св. Якова, що в Меджугор'є , а також офіційного вчення Католицької Церкви щодо об’явлень, що і досі тривають. У кожного центру є одна відповідальна людина, яка знаходиться в тісному контакті з парафією, так, що це дозволяє забезпечити конкретну послідовність , а саме отримати достовірну інформацію завдяки перекладу. Наприклад, вже на самому початку своєї діяльності, ми щиро могли поділитись радістю та атмосферою Младіфесту із усіма нашими користувачами, прямою трансляцією із перекладом подій 25-того Молодіжного фестивалю в Меджугор'ї.

Без сумніву, це все було б неможливим без фінансування цих передач та солідарних внесків. Підтримання перекладів пов'язане з високими витратами. Інформаційні кампанії, які проводяться Українським  Центром і Парафією дали несподівані плоди, які показують, наскільки великою є необхідність в них. Ми плануємо проводити синхронні переклади з новою надією на те, що їх можна буде продовжувати якомога довше. Всіх тих, хто хоче підтримувати таку працю - нести послання з Меджугор'є ближнім – просимо про допомогу. Інформацію про можливість здійснення платежів можна знайти на веб-сторінці Українського Інформаційного Центру «МІР» Меджугор'є в закладці «Допоможімо Меджугор'ю». Ми також закликаємо всіх вас підписатися на так звану e-mail-розсилку, завдяки якій розповсюджується важлива інформація безпосередньо з парафії. Будь ласка, надсилайте інформацію про Меджугор'є.
Запрошуємо всіх до співпраці.
Наші контакти : info@medjugorje.com.ua,
 телефон: + 380-96-86-54-514 
Для кожної мови від імені парафії Св. Якова, у Меджугор'ї діє тільки один офіційний сайт.

http://www.medjugorje.hr (хорватський ( сайт)
http://www.medjugorje.de (німецький)
http://www.medjugorje.ie (англійський )
http://www.centromedjugorje.org (іспанський)
http://www.centromedjugorje.it (італійський)
http://www.centremedjugorje.org (французький)
http://www.medjugorjearabic.com (арабський)
http://www.centrummedjugorje.pl (польський)
http://www.medjugroje.com.ua( український)